Aiz mana lodziņa uz aukstās zemes ir nolaidies vakars, uz baltā sniega dejo spožo zvaigžņu atspulgi-ir iestājies visburvīgākais gadalaiks.

Tu droši vien biji pārsteigts, kad ieraudzīji šo vēstuli. Nebrīnies, mans dārgais! Lūk, ko es Tev teikšu-vai ir iespējams jaungada brīnums, ja tu netici Ziemassvētku vecītim? Un vai var būt Ziemassvētku vecītis, ja netici jaungada brīnumam?

Tavi tuvinieki man pačukstēja, ka dziļi dvēselē Tu joprojām esi bērns un tici brīnumiem(kaut arī no sevis man gribas piebilst, ka, starp citu, tāpat kā visi pieaugušie). Tāpēc es nolēmu uzrakstīt Tev vēstuli, lai Tu atcerētos savu bērnību un to prieku, ko Tu izjuti, kad es atnesu dāvanu arī Tev. Tad Tu vienmēr smaidīji un Tava seja staroja priekā.

Kopš tā laika ir pagājuši daudzi gadi, Tava dzīve ir mainījusies, tajā notikuši svarīgi notikumi, bet nemainīgs ir palicis tas, ka Tu vienmēr biji un joprojām esi labs zēns. Jā-jā man Tu vienalga esi zēns. Un, vērojot Tevi visu šo laiku, vēlos teikt, ka Tu man esi devis pietiekami daudz iemeslu ar Tevi lepoties. Es uzslavēju Tevi par to! Es nekad Tevi neatstāšu un vienmēr par tevi atcerēšos.

Tuvojas gada nogale. Tas ir laiks, kad vajag atcerēties pagātni, aizdomāties par nākotni un cerēt uz labāko. Lūk, Tev mans padoms-sargā savus tuvos un mīļos cilvēkus! Neaizmirsti dāvāt viņiem smaidus, apskāvienus un biežāk apjautājies, kā viņiem klājas, jo tieši viņi sniedz Tev atbalstu un visu savu mīlestību.
Uzsākot jauno gadu, atceries, ka vissvarīgākais ir mūsu pašu rokās. Tici sev, es tiešām zinu, ka spēsi pārvarēt jebkuras grūtības.

Lai Jaunais 2019. gads būtu Tev neaizmirstams, veiksmīgs un laimīgs! Lai Tev ir stipra veselība, lai vienmēr līdzās ir labklājība un mīlestība, un lai piepildās visas Tavas vēlēšanās!

Laimīgu Tev Jauno gadu!