Lūk, arī pienācis brīnumainais ziemas svētku laiks! Ielās mirdz spuldzīšu virtenes, mājās ir izrotātas eglītes, visur skan mūzika.

Bet man tagad ir īpaši daudz darāmā, jo manas dāvanas gaida meitenes un zēni visos zemeslodes nostūros. Un tomēr es esmu atradis laiku, lai Tevi personīgi apsveiktu.

Šajā gadā Tu esi pelnījis manu uzslavu – labi uzvedies, klausīji vecākus, blēņojies tieši tik, cik jāblēņojas zēnam tavā vecumā. Man patīk, ka Tu esi tik zinātkārs un aktīvs.

Bet vēl man ļoti patīk, kad Tu skanīgi smejies. Jautri bērnu smiekli – tā ir labākā mūzika manām ausīm. Ja bērns ir priecīgs, tātad viņam viss ir kārtībā, un man tas ir pats galvenais.

Es zinu, ka nākamajā gadā Tevi gaida daudz jauna un interesanta. Tev nebūs laika garlaikoties, to es apsolu. Audz stiprs, vesels un gudrs par prieku saviem tuviniekiem.

Bet tagad baudi pienākušo ziemu. Ja sniegs jau ir uzsnidzis, ātrāk ņem ragaviņas un skrien vizināties no kalna. Ja sniega nav, vienkārši vairāk pastaigājies svaigā gaisā. Jaungada gaiss ir īpašs, tas smaržo pēc svētkiem: pēc svaigām skujām un mandarīniem, pēc pīrāgiem un konfektēm, pēc plaukšķenēm un salūta.

Esi vesels un laimīgs jaunajā gadā!