Tagad vairs gandrīz neviens nesūta cits citam īstas vēstules. Visi dod priekšroku elektroniskajam pastam un īsziņām. Tādēļ jo patīkamāk ir izņemt no savas pastkastītes lielu krāsainu aploksni un paskatīties, kas tur ir iekšā.

Tavā aploksnē, piemēram, ir mani personīgie sveicieni.Tu tos šogad noteikti esi pelnījis – atbilstoši uzvedies, ar cieņu izturējies pret vecākiem cilvēkiem, nedarīji pāri tiem, kas ir vājāki par Tevi. Man patīk, ka Tu nesēdi bezdarbībā, centies uzzināt kaut ko jaunu, nepārtraukti attīsti savas spējas. Taviem draugiem kopā ar tevi ir interesanti un jautri.

Tev, protams, ir bijušas arī sīkas neveiksmes, bet kuram gan nav to bijis. Taču es zinu, ka Tu analizē savu rīcību un nākamajā gadā centīsies izvairīties no vecajām kļūdām un nepieļausi jaunas.

Tavā vecumā daudzi dod sev jaungada solījumus. Tiesa, vēlāk tos ne vienmēr pilda. Tas tomēr nav tik vienkārši – mainīt sevi uz labu un tikt vaļā no sliktiem ieradumiem. Vajag pārvarēt slinkumu, pielikt pūles, atteikties no vieglas, bet tukšas laika pavadīšanas. Bet, tici man, tas ir to vērts. Katra maza uzvara pār sevi piedod pašpārliecību un vainagojas ar panākumiem. Tu taču gribi sasniegt panākumus tajā, kas Tev ir svarīgs? Uz priekšu, mans jaunais draugs, Tev viss izdosies!

Bet tagad izklaidējies, priecājies un iedomājies vēlēšanās, kuras jaunajā gadā noteikti piepildīsies, jo šis taču ir brīnumu laiks, kad pat pieaugušie tic brīnumam un katrā sirdī mīt cerība uz labo.

Ar vislabākajiem novēlējumiem -