Ziemassvētku vecīša pasts

Pasūtiet personīgo apsveikumu no Ziemassvētku vecīša sētas un Jūs nebūsiet vīlušies! Jūs vēl vairāk sāksiet ticēt Ziemassvētku brīnumam!

Vēstule no Ziemassvētku vecīša

Svētku brīnums

Jautājumi un atbildes

Ziemassvētku vecīša kažoks

Ziemassvētku un Jaungada apsveikumi

Jaungada apsveikumi

Ziemassvētku apsveikumi

Jaungada dzejoļi

Ziemassvētku dzejoļi

Jaungada dāvanas

Ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētku rotājumi

Ziemassvētku dziesmas un pasakas

Jaunais gads — izklaide

Gatavojamies Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam

Ziemassvētku un Jaungada tradīcijas

Ziemassvētku varoņi

Jaunais gads citās valstīs

Pirkšanas noteikumi

Kontakti

Lai arī par visbrīnišķīgāko dāvanu tiek uzskatīts mīlestības un laimes novēlējums, tomēr aiz teiciena “Man taču nevajag neko dāvināt!” patiesībā slēpjas vēlēšanās pēc kaut kā taustāma un vērtīga.

Veikalu plašais piedāvājumu klāsts dažkārt samulsina, tomēr vajadzētu uzmanīties, lai pirmssvētku drudzis un dāvanu pirkšana pēdējā brīdī nepamudina izvēlēties bezgaumīgas un šim laikam ne īpaši iederīgas dāvanas.

Kā tad izvēlēties to īsto dāvanu? Kā zināms, tas nemaz nav viegli, jo ne visi radinieki, draugi vai vienkārši mīļi cilvēki ir atklājuši savu mīļāko krāsu, apģērbu, gaumi, iecienītāko literatūras žanru vai sporta veidu. Tomēr dāvana ir jānopērk, tāpēc, lūk, daži padomi. Nevajag ļauties stereotipiem, jo ne visām sievietēm patīk rozā, sarkans un cakains apģērbs, ne visi vīrieši aizraujas ar futbolu. Ja paveicas, tad iespējams atrast pavedienus, ko kāds atstājis, lai dotu mājienus, ko viņam dāvināt, tomēr biežāk pirms svētkiem ir jātēlo detektīvs, lai izzinātu otra vēlmes un vajadzības. Ļoti vienkāršs veids ir padomu lūgt dāvanas saņēmēja ģimenei, tuvākajiem draugiem, pavērot viņa garderobi, noskaidrot iecienītākās grupas, autorus, māksliniekus, sporta komandas, aktierus, hobijus… Jau laikus, ciemojoties pie dāvanas saņēmēja, jāpavēro, kāds interjera un dekoratīvais motīvs figurē istabās. Nav īpaši pieklājīgi atklāti jautāt – ko tu vēlies Ziemassvētkos? Tomēr, ja nu nekas nenāk prātā un iestājusies pilnīga bezcerība, tad, domājams, šo noteikumu drīkst pārkāpt. Vismaz neiegādāsieties to, kas otram nepatiks. Vēl ir iespēja meklēt palīdzību interneta portālos, kas specializējas dāvanu pasūtīšanā. Bet varbūt mīļdāvaniņu uztaisīt pašam?

kllproject.lvwinter.lv
komplekti