Ziemassvētku vecīša pasts

Pasūtiet personīgo apsveikumu no Ziemassvētku vecīša sētas un Jūs nebūsiet vīlušies! Jūs vēl vairāk sāksiet ticēt Ziemassvētku brīnumam!

Vēstule no Ziemassvētku vecīša

Svētku brīnums

Jautājumi un atbildes

Ziemassvētku vecīša kažoks

Ziemassvētku un Jaungada apsveikumi

Jaungada apsveikumi

Ziemassvētku apsveikumi

Jaungada dzejoļi

Ziemassvētku dzejoļi

Jaungada dāvanas

Ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētku rotājumi

Ziemassvētku dziesmas un pasakas

Jaunais gads — izklaide

Gatavojamies Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam

Ziemassvētku un Jaungada tradīcijas

Ziemassvētku varoņi

Jaunais gads citās valstīs

Pirkšanas noteikumi

Kontakti

Ziemassvētku dāvanas būtu jāpieņem visas, taču, ja kādam ko dāvina, tomēr vajadzētu kaut kādā veidā uzzināt, kādas ir šā cilvēka vēlmes. Izvēloties dāvanu, vai nu ir jāieslēdz sava fantāzija, vai nu jāsadzird, jāsaredz, vai vismaz jānojauš, kas cilvēkam nepieciešams. Pirms izvēlies dāvanu, sev pajautā, ko tu vēlies dāvināt – kaut ko skaistu vai tikai praktisku. Ja zini, ka sieviete vēlas ledusskapi, tad tā būs laba dāvana, bet, ja viņa vēlas briljanta gredzenu, tad sadzīves tehnika var tikai sabojāt svētku prieku.

Es neieteiktu dāvināt asus priekšmetus, arī apavus, jo tie simbolizē promiešanu, bet, skatoties uz šo dāvanu sarakstu, varu piebilst, ka būtu nelāgi Ziemassvētkos dāvināt putekļu sūcēju, jo šī lieta nav domāta tikai saņēmējam – to lietos visi ģimenes locekļi. Absurda dāvana, manuprāt, ir pavisam ikdienišķas zeķes, jo tās neko neizsaka, ir tikai parasts priekšmets. Džemperi, T krekli un kaklasaites – kaut ko tādu, domāju, var dāvināt cilvēkam, kura vajadzības un intereses varētu nezināt, bet ne tuvajiem un mīļajiem. Tas pats attiecas arī uz dāvanu kartēm. Tās noder, ja cilvēks ir apjucis, nezina, ko dāvināt, meklē dāvanu pēdējā brīdī vai arī vēlas kādam tik ļoti pateikties, ka būtu gatavs nopirkt pat pusi veikala. Tomēr jāatzīst, ka labāk pasniegt dāvanu karti, nevis dīvainu priekšmetu, par ko neesi pārliecināts.winter.lv
komplekti